Pavlov : Dušejov 23.9.2018

Pavlov : Dušejov   7 : 1 (5:0)

V sedmém zápase vedoucí tým III. třídy SR 2018/2019 SK Pavlov přívítal na domácím hřišti poslední tým tabulky TJ Dušejov. V prvních 15 minutách zápasu nebylo poznat, že hraje první s posledním, kdy se hrál fotbal bez šancí a bojovnosti. Do vedení se Pavlovský tým dostal v 15. minutě zápasu, kdy si centr z přímého kopu sám do vlastní brány srazil hostující gólman. Po úvodním gólu Pavlovští hráči zlepšili svoji hru a vytvořili si několik brankových příležitostí. Ve 29 a 37. minutě utkání se nejprve trefil  Michal Petráš  a poté krajní záložník Jan Musil. Poločasový výsledek  na 5:0 pro domácí tým upravil svým třetím gólem v zápase nejlepší střelec domácích Michal Petráš, který vstřelil svůj druhý hattrick v sezoně a podtvrdil svoje postavení nejlepšího střelce III. třídy SR 2018/2019. Do  druhého poločasu domácí tým nasadil i hráče z lavičky.  V obměněné sestavě si Pavlovští hráči vytvářeli další brankové příležitosti, kdy svůj první gól v sezóně vstřelil Jiří Fencík ml. V 73. minutě byl navíc ve vápně  faulován Michal Petráš a kopala se penalta, kterou s přehledem proměnil domácí brankář Lukáš Sálus. V závěru utkání se hostům podařilo vstřelit branku a snížit stav utkání na konečných 7:1 pro domácí tým. Domácí výběr si tak připsal sedmé vítězství v řadě a dál vévodí tabulce III. třídy s 21 body.