Větrný Jeníkov : Pavlov 15.9.2018

Větrný Jeníkov : Pavlov  1 : 4  (1:3)

Vedoucí tým III. třídy (Pavlov) k odehrání dalšího v pořadí šestého utkání zajížděl do Větrného Jeníkova, přičemž utkání začalo pozdě o 5minut z důvodu nesešlosti domácího celku. Pavlovský tým se poprvé prosadil ve 12.minutě utkání, kdy po přihrávce Jakuba Aldorfa šel sám na bránu nejlepší střelec III. třídy Michal Petráš a bez zaváhání svoji šanci zakončil a Pavlovský tým vedl 1:0. Po třech minutách domácí hráči stav utkání vyrovnali, kdy se prosadili z pokutového kopu (u kterého se ocitl dle Pavlovských hráčů nevinně Pavlovský stoper Filip Němeček).  Po vyrovnání stavu utkání si Pavlovští hráči vytvářeli další šance a ve 22. minutě jednu z těchto šancí proměnil Michal Petráš, který opět po samostatném úniku překonal domácího gólmana. Do konce prvního poločasu Pavlovský tým navýšil své vedení, kdy se prosadil z rohu Martin Mařík. Druhý poločas si Pavlovští hráči zkušeně pohlídali a vítězství a  tři body pojistil dalším gólem krajní záložník Jakub Aldorf, který po příhrávce Jana Musila dával gól do odkryté domácí brány. Dalším vítězstvím Pavlovský tým potvrdil svoji dobrou formu a bez ztráty bodů vede III. třídu SR 2018/2017.