Pavlov : Telč "B" 9.9.2018

Pavlov : Telč "B"   3 : 2 (2:1)

V 5. minutě prvního poločasu si Pavlovský tým vytvořil první gólovou příležitost, kdy šel sám na Telečského brankáře Michal Petráš, ale bohužel úvodní gól zápasu nevstřelil.  A tak platilo fotbalové pravidlo "nedáš - dostaneš", kdy  v 8. minutě Telečští hráči z přímého kopu vstřelili úvodní gól utkání a ujali se vedení 1:0. Poprvé Pavlovský tým v podzimních utkáních SR 2018/2019 III. třídy prohrával a nechtěl to tak nechat. Během dalších 5 minut si Pavlovský tým vytvořil dvě gólové šance. Nejprve po přihrávce Michala Petráše před Telečským brankářem zaváhal Martin Mařík a následně z rohového kopu Jakub Pelej "orazítkoval" břevno Telečského týmu. Dvěma slepenými góly  v 20. a 25 minutě utkání pak Martin Mařík obrátil stav utkání ve prospěch Pavlovského týmu a po prvním poločasu do kabin tak mohl jít spokojenější domácí tým. Spokojenost Pavlovských hráčů pak ale částečně narušila 49. minuta utkání, kdy se zranila opora středové řady domácích a to Jakub Pelej (dle informací má přetržený křížový vaz a zřejmě již do SR 2018/2019 nezasáhne). O navýšení vedení Pavlovského týmu na 3:1 se pak zasloužil v 63. minutě nejlepší střelec domácích Michal Petráš a Pavlovský tým kráčel k dalšímu vítězství. Komplikaci pak ale přineslo v 80 minutě zaváhání domácího gólmana Lukáše Saluse, kdy špatně vyběhl  pro míč a musel faulovat hostujícího hráče v pokutovém území. Z následné penalty se pak hostům podařilo snížit stav utkání na 3:2.  Pavlovský tým si již ve zbývajích minutách  stav utkání pohlídal a připsal si další 3 body do tabulky III. třídy SR 2018/2019.