Rantířov "B" - Pavlov 2.9.2018

Rantířov "B" : Pavlov  1 : 4 (0:2)

Komentář fanynky Žanety Růžičkové k utkání:

Úvod zápasu vyšel Pavlovskému týmu na jedničku. První gól našich borců padl do sítě Rantířovského spolku již ve 4. minutě, když nejprve Michal Petráš nestihl přihrávku před bránu, ale Jirka Fencík dokázal tuto přihrávku do brány dostat a mohl slavit úvodní gól zápasu. Do konce prvního poločasu byli šance na obou stranách. Před odchodem do šaten mezi poločasy stihl ještě nejlepší střelec hostujícího týmu Michal Petráš vstřelit gól a skóre se tak změnilo na 0:2. Po rohovém kopu v 57. minutě zápasu se trefil domácí hráč Rantířova a skóre se změnilo na rozdíl jedné branky. Závěru zápasu už vládli pouze Pavlovští. Michal Petráš stihl do konce utkání vstřelit ještě dvě branky a tím stvrdil konečné skóre 1:4. Pavlovští fotbalisté tak zatím neztratili ani bod a vedou tabulku soutěže. V příštím utkání se představí na domácím hřišti proti Telečskému „B“ týmu.