Červený Hrádek : Pavlov 19.8.2018

Červený Hrádek : Pavlov  1 : 8 (1:4)

Ve druhé minutě utkání potrestal zaváhání obránců Martin Mařík a vedli jsme 1:0. Druhý gól našeho týmu přidal po několika minutách Michal Petráš z přímého kopu. Po našem druhém gólu Hrádek zabral a snížil vstřeleným gólem stav utkání na 2:1. Náš tým, ale snížení stavu nijak nepoložilo a do konce prvního poločasu jsme přidali ještě dva góly, kdy se nejprve trefil Martin Mařík a z přímého kopu Jakub Pelej. Druhý poločas začal jako ten první, kdy náš tým  měl více ze hry a v 56 a 57. minutě tuto naši převahu korunoval dalšími dvěma vstřelenými góly Martin Mařík. Výbornou hrou našich hráčů jsme ještě dokázali vstřelit do konce zápasu další dvě branky, kdy se nejprve prosadil Michal Petráš po průniku mezi třemi hráči a Ondra Vybíral střelou z vápna a tak se skóre zastavilo na konečném stavu  8:1 pro náš tým.