Pavlov : Věžnice 12.8.2018

Pavlov : Věžnice  6 : 0 (4:0)

Komentář Michala Petráše k utkání:

Nedělním zápasem na domácí půdě s týmem Věžnice nám začal první jarní mistrovský zápas III. třídy soutěžního ročníku 2018/2019. V loňské sezóně III. třídy  (SR 2017/2018) skončil tým Věžnice na páté pozici, takže jsme věděli, že zápas nebude snadný. Řekli jsme si v kabině, že do zápasu vlítneme a zkusíme hráče týmu Věžnice překvapit. To se nám povedlo a po chybě hostující obrany dal ve 2. minutě gól Martin Mařík. Neuběhlo ani pět minut utkání a běžel jsem sám na gólmana a vedli jsme už 2:0. Po dalších pěti minutách utkání jsem vstřelil druhý gól, kdy po důrazu Martina Maříka a chybě hostujícího stopera jsem dával gól do prázdné brány. Nečekal jsem, že nám hráči Věžnic dají tolik prostoru, který jsme měli prakticky po celý zápas. Ve 33. minutě ještě vstřelil gól náš levý obránce David Němeček a už to bylo 4:0. Do druhého poločasu utkání jsme šli s tím, ať hrajeme v klidu a udržíme si výhru v prvním mistrosvkém zápase III. třídy. Druhá půle mistrovského zápasu byla podobná té první. Hra byla otevřená, ale bylo na nás vidět, že při 30 stupních nám ubývají síly. V 54 minutě mě našel centrem Kuba Pelej a hlavou jsem dal svůj třetí gól v zápase. Poslední gól dal  Kuba Pelej  v  78.minute a bylo vidět, že už je po zápase. Zápas jsme si pohlídali a vyhráli. Dobrý výkon podal Lukáš Salus v bráně, který chytal po dvou letech mistrovský zápas. Povedl se nám parádní vstup do sezóny výhrou 6:0, za což jsme rádi. Víme ale, že další zápasy nebudou lehké. Příští týden jedeme do Červeného Hrádku, kde nás čeká těžký zápas na který se teď musíme soustředit. Musíme zapomenout na výhru nad Věžnicí a soustředit se na další zápasy, který nás čekají.