Batelov : Pavlov 30.9.2018

Batelov : Pavlov  3 : 5  (1:3)

Pavlovský tým si v úvodu prvního poločasu vytvořil několik šancí, kdy první z nich v 14. minutě proměnil Jakub Kordík. Během dalších pěti minut navýšil Pavlovské vedení dvěma góly Adam Nechvátal. Další šance do konce poločasu Pavlovští hráči neproměnili a tak domácí na konci prvního poločasu vstřelenou brankou snížili stav utkání na 1:3.  Do druhého poločasu Pavlovští hráči nastoupili jako vyměnění, přestali běhat a bojovat.  Po chybě stopera Lukáše Nechvátala se domácím v první minutě druhého poločasu podařilo snížit stav utkání na rozdíl jedné branky. Domácí hráči si následně vytvořili i další šance, kdy jednu z nich proměnili v 41. minutě a byl srovnán stav utkání na  3:3. Minutu po vyrovnání se Pavlovský tým ujal opět vedení a to po brance Šimona Porvažníka. Od této chvíle začali Pavlovští hráči bojovat a vytvářet si brankové příležitosti. Jednu z těchto šancí pak proměnil v 67. minutě Lukáš Nechvátal, který tak napravil svoji chybu při vstřeleném druhém gólu. Utkání pak Pavlovští hráči v pohodě dohráli a zaslouženě vyhráli 5:3 a připsali si první tři body do tabulky SR OP 2018/2019.

Branky hosté:      Nechvátal Adam 2, Kordík Jakub, Porvažník Šimon, Nechvátal Lukáš

Sestava hosté : Nechvátal Michael - Nechvátal Tomáš, Nechvátal Lukáš, Čermáková Zuzana - Nechvátal Adam,  Eliášová Tereza, Vybíral František, Porvažník Šimon  - Kordík Jakub (Nechvátalová Elena, Popelář Adam)